Pakiety społecznościowe

social media

Media społecznościowe stały się doskonałym środkiem przekazu pomiędzy Państwa marką, a klientem. Firmy dbające o swój wizerunek i budujące relacje lojalnościowe z klientami powinny zadbać aby ich profile, fanpejdże i strony w portalach społecznościowych przyciągały potencjalnych klientów przyjaznym wyglądem, wartościową treścią oraz promocjami dostępnymi jedynie dla swych „fanów”.

Oferujemy Państwu zaprojektowanie i wdrożenie całkowicie nowego wyglądu strony Państwa firmy na Facebooku, YouTube, Google+ i każdym innym portalu społecznościowym, za pośrednictwem którego będą Państwo chcieli dotrzeć do klientów.

Od 2010 roku obserwujemy bardzo dnyamiczny rozwój rynku mobilnego. Nawet jeśli nie posiadają Państwo jeszcze strony przystosowanej do działania na urządzeniach mobilnych - nic straconego. Najpopularniejsze portale społecznościowe nie zostają w tyle i doskonale działają na urządzeniach mobilnych. Stąd inwestycja w wizerunek marki w Social Media jest małym, lecz istotnym krokiem aby zacząć "penetrowanie" tego nowopowstałego rynku.

Do IT Mobile

Potocki: Art & Creativity