Sklepy internetowe

Chcą Państwo rozpocząć działalność e-commerce? Niezbędne do tego będzie założenie sklepu internetowego. Podobnie jak w przypadku stron CMS i tutaj korzystamy najczęściej z gotowych i sprawdzonych rozwiązań open-source'owych. Daje to gwarancję szybkiej instalacji oraz wdrożenia gotowego sklepu w stosunkowo krótkim terminie.

Co oznacza, że sklep jest open source'm? Otóż, cały system obsługi takiego sklepu jest udostępniany deweloperom za darmo. Nasza firma zajmuje się stworzeniem szablonu graficznego, czyli samego wyglądu zewnętrznego sklepu. Panel zarządzania treścią oraz cały system witryny są już gotowe. W internecie istnieje wiele tego typu rozwiązań, a my korzystamy tylko z tych, które zostały sprawdzone przez miliony użytkowników na całym świecie. Dzięki temu będą mieli Państwo gwarancję, że zamawiany u nas sklep internetowy nigdy Was nie zawiedzie. Oczywiście istnieje możliwość wykonania autorskiego sklepu internetowego przygotowanego według Państwa wytycznych.

Wycena

Choć każdą realizację wyceniamy indywidualnie, to przeważnie w przypadku tworzenia open-source'owego sklepu internetowego cena oscyluje w okolicy 1500zł netto. W tej cenie uwzględniamy:

 • Przygotowanie projektu graficznego strony.
 • Instalacja sklepu na wskazanym przez Państwa serwerze.
 • Pocięcie i kodowanie grafiki specjalnie pod wybrane rozwiązanie OS.
 • Wprowadzenie przykładowej treści i grafiki na stronę (kilka produktów aby zademonstrować działanie panelu administracyjnego).
 • Udzielenie dostępu do panelu administracyjnego sklepu internetowego poprzez utworzenie kont użytkowników.
 • Instruktarz dotyczący obsługi sklepu internetowego.
 • Jedną wersję językową.

Przykładowe strony:

 • First Class Polska

  projektowanie stron www
  Prosty sklep internetowy.

  Jest to open-source'owy sklep internetowy oparty na systemie Quick.Cart. W tym przypadku nasze zadanie polegało na instalacji sklepu, stworzeniu szablonu graficznego serwisu (front-endu) według wytycznych klienta. witryny według wytycznych klienta oraz dodaniu treści na stronę (również produktów do poszczególnych kategorii).