Strony CMS

Jeśli nie wystarczy Państwu strona internetowa zawierająca jedynie kluczowe informacje na temat Waszej firmy, a zamieszczana na niej treść będzie przez Państwa regularnie rozbudowywana i aktualizowana - wybór strony CMS (Content Management System) w tym przypadku będzie najlepszym rozwiązaniem.

Najczęściej instalujemy nasze realizacje na sprawdzonym oraz najpopularniejszym CMS'ie jakim jest WordPress. Daje on gwarancję stabilnego działania oraz możliwość rozbudowy strony na własną rękę dzięki olbrzymiej bazie danych wtyczek i widgetów, nawet po zakończeniu przez nas współpracy. Oczywiście istnieje możliwość skorzystania z dowolnego innego open-sourceowego CMS'a lub przy specjalnych zamówieniach wykonanie autorskiego Systemu Zarządzania Treścią wedle Państwa wytycznych.

Wycena

Choć każdą realizację wyceniamy indywidualnie, to przeważnie w przypadku tworzenia strony opartej na WordPress'ie wycena oscyluje w okolicy 1200zł netto. W tej cenie uwzględniamy:

 • Przygotowanie projektu graficznego strony.
 • Instalacja CMS'a na wskazanym przez Państwa serwerze.
 • Pocięcie i kodowanie grafiki specjalnie pod CMS.
 • Wprowadzenie treści i grafiki na stronę.
 • Udzielenie dostępu do panelu administracyjego CMS'a poprzez utworzenie kont użytkowników.
 • Instruktarz dotyczący obsługi CMS'a.
 • Jedną wersję językową.

Przykładowe strony:

 • Elwo S.A.

  tworzenie stron cms
  Tradycyjna strona internetowa CMS.

  Warstwa wizualna strony została stworzona ściśle wg. wymagań klienta. Mieliśmy niewielkie pole do manewru w tej kwestii. Wyzwaniem tutaj przygotowanie maksymalnie ergonomicznego menu, co przy tak wielu zakładkach nie było łatwe. Strona jest cały czas wspierana przez naszych web developerów i rozbudowywana wedle potrzeb klienta.

 • ARMA-PL Bielsko

  projektowanie stron cms
  Tradycyjna strona internetowa CMS.

  Strona stworzona dla Stowarzyszenia na rzecz Dawnych Europejskich Sztuk Walki ARMA-PL. Jest to klasyczny serwis CMS (Wordpress) wykorzystywany jako strona informacyjna z działem aktualności. Dodatkowo wdrożyliśmy integrację z Facebookiem oraz Google+. Ściśle współpracujemy z ARMA-PL również w dziedzinie marketingu tradycyjnego.

 • Koło Łowieckie Knieja

  tworzenie szablonów wordpress
  Strona informacyjna CMS.

  Nasze prace ograniczyły się jedynie do instalacji open source'owego CMS'a (Quick.Cms) oraz zmodyfikowania szablonu graficznego. Zaprojektowaliśmy odświeżony layout w pełni spełniający wymagania klienta w oparciu o domyślny szablon oferowany przez Quick.Cms. Treść strony klient wprowadził samodzielnie.