Strony mobilne

Strony mobilne są specjalnie przerobionymi wersjami tradycyjnych stron, których zadaniem jest wyświetlanie treści na ekranach małych urządzeń mobilnych (w tym przypadku smartfonów). Wersja mobilna strony jest instalowana w oddzielnym folderze lub na subdomenie i posiada inny adres URL niż strona tradycyjna. Wadą takiej strony jest mało estetyczny wygląd na urządzeniach mobilnych z większą przekątną ekranu (tabletach 7-calowych w pozycji panoramicznej i tabletach 10-calowych).

Obie strony (mobilna i tradycyjna) działają od siebie niezależnie. Wyjątkiem jest sytuacja gdy mamy do czynienia ze stroną CMS. Wtedy wersja mobilna połączona jest z bazą danych tradycyjnej strony CMS i na bieżąco wyświetla jej aktualizowaną treść bez konieczności wprowadzania jej po raz drugi dla wersji mobilnej.

Wycena

Choć każdą realizację wyceniamy indywidualnie, to przeważnie w przypadku tworzenia strony mobilnej wycena oscyluje w okolicy 800zł netto. W tej cenie uwzględniamy:

 • Przygotowanie projektu graficznego strony.
 • Pocięcie i kodowanie grafiki specjalnie pod urządzenia mobilne.
 • Wprowadzenie treści i grafiki na stronę.
 • Przesłanie strony na wskazany przez Państwa serwer.
 • Jedna wersja językowa.

Przykładowe strony:

 • GAMPOL

  tworzenie stron mobilnych
  Mobilna wersja strony www. Prosimy zeskanować kod QR.

  Jak przy każdej stronie mobilnej, również i w tym przypadku ograniczyliśmy ilość grafiki do minimum. Klient również zażyczył sobie aby w treści strony zachować jedynie kluczowe informacje na temat jego działalności i oferty. Wszystko w trosce o czas i zdrowe oczy użytkowników mobilnych ;).