Strony wizytówkowe

Czym dokładnie są strony wizytówkowe? Są to witryny pisane w pełni za pomocą języka HTML oraz kaskadowych arkuszy stylów (CSS). Pomimo ich prostego kodowania nie oznacza to, że tego typu strony wyglądają jak wyjęte z lat 90-tych. Nic z tych rzeczy. Zawsze dokładamy wszelkich starań by nasze realizacje były miłe dla oka oraz projektowane według najświeższych trendów web deweloperskich.

Rzecz jasna, każdą tego typu stronę można ulepszyć o skrypty PHP oraz JavaScript (jQuery). Posługując się przykładem, nasza strona firmowa Potocki: Art & Creativity jest w pełni wykonana właśnie w taki sposób. Nie stosujemy baz danych ani nie posiadamy panelu administracyjnego. Jedyną różnicą jest responsywność (dopasowywanie się do różnych rozdzielczości ekranowych), która nie jest uwzględniona w przypadku tradycyjnej strony wizytówkowej.

Wycena

Choć każdą realizację wyceniamy indywidualnie, to przeważnie w przypadku tworzenia tradycyjnych stron wizytówkowych wycena oscyluje w okolicy 800zł netto. W tej cenie zazwyczaj uwzględniamy:

 • Przygotowanie projektu graficznego strony.
 • Pocięcie i kodowanie grafiki do HTML/CSS
 • Do 5 zakładek (podstron), np. Strona Główna, O firmie, Oferta, Galeria, Kontakt.
 • Wprowadzenie treści i grafiki na stronę.
 • Przesłanie strony na wskazany przez Państwa serwer.
 • Jedną wersję językową.

Przykładowe strony:

 • Jadłodajnia u Wujka

  projektowanie stron www
  Tradycyjna strona internetowa (wizytówkowa) z elementami Flash.

  Jest to dobry przykład rozbudowanej strony wizytówkowej. Posiada ona nawet prosty panel CMS obsługujący dodawanie opinii klientów. Z Jadłodajnią u Wujka współpracuje nam się bardzo owocnie (wembastering) od maja 2011 roku, również przy innych przedsięwzięciach.

 • Koło Łowieckie Żubr

  tworzenie stron internetowych
  Tradycyjna strona wizytówkowa z częścią CMS tylko dla członków.

  Strona Koła Łowieckiego Żubr w Pszczynie. Zawiera ona podstawowe informację na temat koła łowieckiego oraz dodatkowo specjalną sekcję dla członków, w której za pomocą panelu CMS publikowane są ogłoszenia. Klient dodatkowo zażyczył sobie zestaw widgetów w prawym panelu bocznym.

 • First Class Polska

  projektowanie stron internetowych
  Strona wizytówkowa i sklep internetowy.

  Współpracowaliśmy z polskim dystrybutorem karm dla zwierząt marki First Class w latach 2010-2011. Oprócz strony wizytówkowej oraz sklepu internetowego tworzyliśmy projekty graficzne bannerów reklamowych, wizytówek, broszur i folderów. Wspieraliśmy klienta kompleksowo również montując i tłumacząc materiały wideo promujące markę First Class.