Szablony E-mail

Jeżeli posiadacie Państwo bazy adresów e-mail i rozsyłacie maile w postaci ofert, promocji, newsletterów, etc. Doskonale musicie zdawać sobie sprawę, że kluczowym elementem w uzyskaniu wysokiej konwersji kampanii mailingowej jest profesjonalnie przygotowany szablon wiadomości e-mail.

Nasze szablony sa maksymalnie proste i nie wyglądają jak zwykły spam ofertowy. Ich zadaniem jest przykucie uwagi i wywołanie błyskawicznej reakcji "Call to Action". Kliknięcie w widoczny przycisk, który przeniesie ich do właściwego i bogatego w treść Landing Page.

Wycena

Koszt stworzenia szablonu jest ustalany indywidualnie. Są to kwoty rzędu 150zł netto za szablon e-mail oraz 300zł netto za Landing Page. W tej cenie uwzględniamy:

 • Przygotowanie projektu graficznego szablonu.
 • Instalację szablonu na wybranym portalu mailingowym.
 • W przypadku Landing Page - umieszczenie strony na serwerze
 • Instalacja narzędzi Google Analytics na Landing Page

Przykładowe szablony:

 • Do It Mobile

  szablony newslettera
  Szablon newslettera

  Bardzo prosty iskuteczny newsletter z animowanym gifem, promujący strony mobilne. Po kliknięciu w przycisk Call to Action użytkownik przeniesiony jest na Landing Page z właściwą treścią dotyczącą kampanii informacyjnej.

 • Do It Mobile

  szablony email
  Szablon oferty

  E-mail z bardziej rozbudowaną treścią. Elementy przykuwające uwagę są wyróżnione kolorami aby skuteczniej skłonić użytkownika do kliknięcia w nie. E-mail również posiada Landing Page, do którego użytkownicy sa przekierowywani po kliknięciu w jeden z umieszczonych linków.

 • Do It Mobile

  szablony landingpage
  Landing page dla newslettera

  Strona, do której zostaną przekierowaniu uzytkownicy po kliknięciu przycisków Call to Action umieszczonych w kreacjach mailngowych. Została ona przygotowana dla dwóch kampanii mailingowych z realizacji zamieszczonych wcześniej.

 • Broker Media

  szablony landing page
  Landing page dla newslettera

  Strona RWD,przygotowana na potrzeby kampanii newsletterowej. Zawiera jedynie kluczowe informacje dotyczące oferty oraz formularz kontaktowy do przesyłania informacji potrzbnych do wyceny usług.