Informacje o naszej firmie

tworzenie stron mobilnych

Od 2010 roku dostarczamy nowoczesnych i profesjonalnych rozwiązań dla firm chcących zaistnieć w Internecie... ale i nie tylko. Zdobyte doświadczenie nauczyło nas aby oferować klientom możliwość świadczenia kompleksowych usług. Dlatego też od lipca 2013 roku poszerzamy naszą ofertę marketingową o:

 • Webmastering - czyli sprecyzowane pakiety dla firm chcących powierzyć obsługę swych stron, serwisów i mediów społecznościowych naszym specjalistom.
 • Pakiety społecznościowe – nowatorską usługę mającą na celu ujednolicić wygląd Państwa strony internetowej z profilami na portalach społecznościowych.

Ponad to działamy również poza Internetem. Tworzymy projekty graficzne materiałów drukowanych. Dodatkowo pośredniczymy między Państwem, a drukarniami co maksymalnie upraszcza Państwu sprawę.

W pierwszej kolejności zależy nam na satysfakcji klientów, a ją można osiągnąć jedynie gdy wszelkie materiały reklamowe, począwszy od wizytówek, poprzez broszury, naklejki, plakaty, stronę internetową, wygląd wiadomości newsletterowych, a skończywszy na profilach portali społecznościowych, mają wygląd utrzymujący konwencję wizualną Państwa marki. W ten sposób pomagamy zbudować profesjonalny i wzbudzający zaufanie wizerunek Państwa firmy, a to jest najlepszą gwarancją zdobycia klienta lojalnego, polecającego Państwa produkty lub usługi.

Nasi partnerzy

Broker Media Logo

Od kwietnia 2013 roku prowadzimy ścisłą współpracę z firmą Broker Media - Marketing and PR Agency, z którą wspólnie zrealizowaliśmy mobilną kampanię reklamową między innym dla marki Mercedes-Benz.

Marketing mobilny

Pod pojęciem marketingu mobilnego kryje się całkowicie nowa branża reklamy łącząca rzeczywistość ze światem wirtualnym. Mobilność w tym przypadku związana jest z przenośnymi urządzeniami takimi jak smartfon czy tablet, które to mamy zawsze pod ręką i przez co jesteśmy połączeni z Internetem nie tylko w domu lub biurze ale również w sklepie, w drodze do pracy, na przystanku autobusowym, u lekarza, w ulubionym klubie czy pubie. Dzięki temu możemy dotrzeć do klienta praktycznie w każdym miejscu na świecie.

Zaufali nam

W ciągu ostatnich kilku lat zaufały nam takie marki jak:

 • Super Express

  tworzenie stron responsywnych

  Właściciel irlandzkiego tygodnika Nasz Głos, z którym współpracowaliśmy do maja 2012 roku.

 • First Class Polska

  projektowanie stron mobilnych

  Polski dystrybutor brytyjskich karm dla psów wysokiej jakości.

 • Pacific Center

  projektowanie stron rwd

  Australijska firma organizująca egzotyczne rejsy oraz prowadząca szkołę żeglarską.

 • ELWO S.A.

  tworzenie stron cms

  Innowacyjna firma z bogatą historią zajmująca się przemysłowym odpylaniem spalin.