Pośrednictwo

Wprawdzie nie jesteśmy drukarnią ale bardzo chętnie pośredniczymy między drukarniami wysyłając zrealizowane wydruki na podany przez Państwa adres. Proszę nam opisać czego Państwo potrzebują, a my znajdziemy ofertę i zrealizujemy zamówienie na możliwie najkorzystniejszych dla Państwa warunkach.

E-Mail: biuro@potocki.org.pl
Formularz kontaktowy w dziale KONTAKT

Projekty graficzne

 • Wizytówki

  projektowanie grafiki
  Tworzymy projekty graficzne wizytówek.

  W pierwszej kolejności stawiamy na czytelność. Dodatkowa grafika powinna być subtelna by nie przytłaczać swą formą. Nasze projekty są przygotowywane pod dowolny format. Mogą Państwo wyszukać w Internecie jakąkolwiek ofertę drukarni, a my zajmiemy się tworzeniem odpowiedniego projektu graficznego.

 • Plakaty, bannery.

  projekty graficzne
  Projektujemy grafikę na bannery, plakaty, naklejki, papier firmowy, etc.

  Są to projekty jednostronnych wyrobów poligraficznych. Wykonujemy projekty zarówno małoformatowe jak i wielkoformatowe. Projektujemy grafikę rownież na pótrzeby gadżetów reklamowych: kubków, reklamówek, koszulek (t-shirtów), przypinek, naszywek, etc.

 • Ulotki, broszuty

  projekty wizytówek
  Składamy również treść ulotek, broszur, katalogów, folderów, prospektów, etc.

  Przygotowujemy również projekty materiałów informacyjnych. Składamy przygotowany przez Państwa tekst urozmaicając go grafiką, tworząc przyjemny w odbiorze wygląd, który zachęca do lektury. Wystarczy przesłać nam opis Państwa potrzeb, a my stworzymy jego wizualizację.

 • Grafika internetowa

  projekty ulotek
  Tworzymy grafikę komputerową na potrzeby reklamy w sieci.

  Grafika internetowa jest tematem obszernym. Mogą to być małe bannerki umieszczane w stopce lub panelu bocznym strony, jak również całe layouty stron internetowych, pocięte lub niepocięte, zapisane w dowolnym rodzaju pliku. W tę kategorię wchodzi również grafika animowana w formacie GIF lub Flash.

 • Reklama w prasie

  projekty bannerów
  Przygotowujemy grafikę dla środków masowego przekazu.

  Projekty graficzne na potrzeby druku w gazetach i czasopismach. Projektujemy zarówno niewielkie bloki reklamowe jak i reklamy pełnostronicowe.